CA3102R22-14SWF80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3102R22-14SWF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Duomenų lapai: 1.CA3102R22-14SWF80.pdf2.CA3102R22-14SWF80.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3102R22-14SWF80 specifikacijos
Dalies numeris CA3102R22-14SWF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2302 pcs Duomenų lapas 1.CA3102R22-14SWF80.pdf2.CA3102R22-14SWF80.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-14 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA3102R2214SWF80
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA3102R22-14SF80A152A232
CA3102R22-14SF80A152A232
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: ER 19C 19#16 SKT RECP BOX
Sandelyje: 2511 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CA3102R22-19PF80
CA3102R22-19PF80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 14POS SILVR CRIMP
Sandelyje: 3038 pcs
parsisiųsti: CA3102R22-19PF80.pdf
RFQ
CA3102R22-14SWF80A176
CA3102R22-14SWF80A176
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP