CA3102E28-22SWB01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3102E28-22SWB01
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Duomenų lapai: CA3102E28-22SWB01.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3102E28-22SWB01 specifikacijos
Dalies numeris CA3102E28-22SWB01 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1795 pcs Duomenų lapas CA3102E28-22SWB01.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 28-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA3102E2822SWB01
ICA3102E28-22SWB01
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A, 135A