CA3102E24-2PB
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3102E24-2PB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.CA3102E24-2PB.pdf2.CA3102E24-2PB.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3102E24-2PB specifikacijos
Dalies numeris CA3102E24-2PB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3675 pcs Duomenų lapas 1.CA3102E24-2PB.pdf2.CA3102E24-2PB.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-2 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 41A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA3102E24-28SZF80
CA3102E24-28SZF80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Sandelyje: 1996 pcs
parsisiųsti: CA3102E24-28SZF80.pdf
RFQ
CA3102E24-2PB04F0
CA3102E24-2PB04F0
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
Sandelyje: 2020 pcs
parsisiųsti: CA3102E24-2PB04F0.pdf
RFQ
CA3102E24-2PB04
CA3102E24-2PB04
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 7POS SILVER CRIMP
parsisiųsti: CA3102E24-2PB04.pdf
CA3102E24-2P-FMLB-D
CA3102E24-2P-FMLB-D
apibūdinimas: ER 7C 7#12 PIN RECP
parsisiųsti:
CA3102E24-2PB111
CA3102E24-2PB111
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 7POS SILVER SLDR
parsisiųsti: CA3102E24-2PB111.pdf
CA3102E24-2PA176
CA3102E24-2PA176
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
parsisiųsti: CA3102E24-2PA176.pdf
CA3102E24-28SZBF80
CA3102E24-28SZBF80
parsisiųsti: CA3102E24-28SZBF80.pdf
CA3102E24-2PB05F80
CA3102E24-2PB05F80
parsisiųsti: CA3102E24-2PB05F80.pdf
CA3102E24-2PB01
CA3102E24-2PB01
parsisiųsti: CA3102E24-2PB01.pdf
CA3102E24-2PB109
CA3102E24-2PB109
parsisiųsti: CA3102E24-2PB109.pdf
CA3102E24-28SZF80A176
CA3102E24-28SZF80A176
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: CA3102E24-28SZF80A176.pdf
CA3102E24-2P
CA3102E24-2P
parsisiųsti: CA3102E24-2P.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus