CA3102E22-14SWB04
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3102E22-14SWB04
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Duomenų lapai: CA3102E22-14SWB04.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3102E22-14SWB04 specifikacijos
Dalies numeris CA3102E22-14SWB04 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2184 pcs Duomenų lapas CA3102E22-14SWB04.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-14 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA3102E2214SWB04
ICA3102E22-14SWB04
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A