CA3102E20-22SWB01
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3102E20-22SWB01
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS
Duomenų lapai: CA3102E20-22SWB01.pdf
  • Pranešimas
CA3102E20-22SWB01 specifikacijos
Dalies numeris CA3102E20-22SWB01 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2558 pcs Duomenų lapas CA3102E20-22SWB01.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite atributus IP67 - Dust Tight, Waterproof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CA3102E2022SWB01
ICA3102E20-22SWB01
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas CA3102E20-22SWB01 Didelis skersmuo tiekiamas 20-22
funkcijos - Išplėstas aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
apibūdinimas CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS Dabartinis įvertinimas 22A, 74A