CA3101F28-22SWBF80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3101F28-22SWBF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Duomenų lapai: CA3101F28-22SWBF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA3101F28-22SWBF80 specifikacijos
Dalies numeris CA3101F28-22SWBF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4457 pcs Duomenų lapas CA3101F28-22SWBF80.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 28-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A, 135A
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Silver
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA3101F28-51S
CA3101F28-51S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Sandelyje: 876 pcs
parsisiųsti: CA3101F28-51S.pdf
RFQ
CA3101F28-22SWF80
CA3101F28-22SWF80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Sandelyje: 5638 pcs
parsisiųsti: CA3101F28-22SWF80.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4098 pcs
parsisiųsti: CA3101F28-22S.pdf
CA3101F28-22SW
CA3101F28-22SW