CA3101F22-19P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3101F22-19P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.CA3101F22-19P.pdf2.CA3101F22-19P.pdf3.CA3101F22-19P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3101F22-19P specifikacijos
Dalies numeris CA3101F22-19P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2153 pcs Duomenų lapas 1.CA3101F22-19P.pdf2.CA3101F22-19P.pdf3.CA3101F22-19P.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA3101F2219P
ICA3101F22-19P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A