CA3101E22-18SWBF80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3101E22-18SWBF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 8POS SILVR CRIMP
Duomenų lapai:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3101E22-18SWBF80 specifikacijos
Dalies numeris CA3101E22-18SWBF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 8POS SILVR CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1786 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA3101E2218SWBF80
ICA3101E22-18SWBF80
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 22A