CA3100R24A28SWBF80F0
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3100R24A28SWBF80F0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG WALL MNT RCPT 28POS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CA3100R24A28SWBF80F0 specifikacijos
Dalies numeris CA3100R24A28SWBF80F0 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG WALL MNT RCPT 28POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2189 pcs Duomenų lapas
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus IP67 - Dust Tight, Waterproof Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-5015, CA-B RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai ICA3100R24A28SWBF80F0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 28
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas CA3100R24A28SWBF80F0 Didelis skersmuo tiekiamas 24-A28
Įdėkite medžiagą - Apima -
funkcijos Backshell Išplėstas aprašymas 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
apibūdinimas CONN HSG WALL MNT RCPT 28POS Dabartinis - maks. / Kontaktas Reverse Bayonet Lock