CA3100E24-28SWBF80
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA3100E24-28SWBF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Duomenų lapai: 1.CA3100E24-28SWBF80.pdf2.CA3100E24-28SWBF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA3100E24-28SWBF80 specifikacijos
Dalies numeris CA3100E24-28SWBF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1672 pcs Duomenų lapas 1.CA3100E24-28SWBF80.pdf2.CA3100E24-28SWBF80.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Orientacija W
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Dabartinis įvertinimas 22A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CA3100E24-28SWB
CA3100E24-28SWB
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP