CA07A20-22PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA07A20-22PB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CA07A20-22PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA07A20-22PB specifikacijos
Dalies numeris CA07A20-22PB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4630 pcs Duomenų lapas CA07A20-22PB.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA-B
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
funkcijos - Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A, 74A