CA02R22-14S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA02R22-14S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.CA02R22-14S.pdf2.CA02R22-14S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA02R22-14S specifikacijos
Dalies numeris CA02R22-14S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2519 pcs Duomenų lapas 1.CA02R22-14S.pdf2.CA02R22-14S.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-14 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CA
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA02R2214S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A