CA02COME22-20S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA02COME22-20S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CA02COME22-20S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA02COME22-20S specifikacijos
Dalies numeris CA02COME22-20S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5053 pcs Duomenų lapas CA02COME22-20S.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-5015, CA-COM
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A