CA02COME22-12SB
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA02COME22-12SB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CA02COME22-12SB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA02COME22-12SB specifikacijos
Dalies numeris CA02COME22-12SB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2682 pcs Duomenų lapas CA02COME22-12SB.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA02COME2212SB
ICA02COME22-12SB
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 5 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A, 74A