CA01COME24-28PB44
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA01COME24-28PB44
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CA01COME24-28PB44.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CA01COME24-28PB44 specifikacijos
Dalies numeris CA01COME24-28PB44 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1458 pcs Duomenų lapas CA01COME24-28PB44.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC, 250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Pakuotė Bulk Kiti vardai CA01COME2428PB44
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Reverse Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A