APD-2BP19S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APD-2BP19S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: APD-2BP19S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
APD-2BP19S specifikacijos
Dalies numeris APD-2BP19S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5525 pcs Duomenų lapas APD-2BP19S.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti -
"Shell" medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled "Shell Finish" -
Serija APD 19-Way Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1003-2245
APD2BP19S
Orientacija 2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Apima - Būsto spalva Black, Gray
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -