MP925-82.0K-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP925-82.0K-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP925-82.0K-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 82K OHM 25W 1% TO220
Duomenų lapai: MP925-82.0K-1%.pdf
  • Pranešimas
MP925-82.0K-1% specifikacijos
Dalies numeris MP925-82.0K-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 82K OHM 25W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5336 pcs Duomenų lapas MP925-82.0K-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija Kool-Pak®MP900 Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP925-82.0K-1%-ND
MP925-82.0KF
MP92582.0K1%
REFMP925-82.0K-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82 kOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film