MP925-47.0K-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP925-47.0K-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP925-47.0K-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 47K OHM 25W 1% TO220
Duomenų lapai: MP925-47.0K-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MP925-47.0K-1% specifikacijos
Dalies numeris MP925-47.0K-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 47K OHM 25W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38581 pcs Duomenų lapas MP925-47.0K-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija Kool-Pak®MP900 Atsparumas 47 kOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP925-47.0K-1%-ND
MP925-47.0KF
MP92547.0K1%
REFMP925-47.0K-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47 kOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film