MP925-10.0K-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP925-10.0K-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP925-10.0K-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 10K OHM 25W 1% TO220
Duomenų lapai: MP925-10.0K-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MP925-10.0K-1% specifikacijos
Dalies numeris MP925-10.0K-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 10K OHM 25W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36836 pcs Duomenų lapas MP925-10.0K-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija Kool-Pak®MP900 Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP925-10.0KF
REFMP925-10.0K-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MP92265GJ-Z
MP92265GJ-Z
Gamintojai: MPS (Monolithic Power Systems)
apibūdinimas: 18V, 5A, 500KHZ, HIGH-EFFICIENCY
Sandelyje: 78726 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MP9218DGT-LF-P
MP9218DGT-LF-P
apibūdinimas: IC REG SWTCHD CAP 5V 0.11A SYNC
Sandelyje: 68945 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MP925-100K-1%
MP925-100K-1%
Gamintojai: Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas: RES 100K OHM 25W 1% TO220
parsisiųsti: MP925-100K-1%.pdf