MP915-0.75-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-0.75-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP915-0.75-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.75 OHM 15W 1% TO126
Duomenų lapai: MP915-0.75-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MP915-0.75-1% specifikacijos
Dalies numeris MP915-0.75-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.75 OHM 15W 1% TO126 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49141 pcs Duomenų lapas MP915-0.75-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-126 Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serija Kool-Pak®MP900 Atsparumas 750 mOhms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-126-2 Kiti vardai MP915-0.75-1%-ND
MP915-0.75F
MP9150.751%
REFMP915-0.75-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.450" (11.44mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film