MP9100-40.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-40.0-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP9100-40.0-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 40 OHM 100W 1% TO247
Duomenų lapai: MP9100-40.0-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MP9100-40.0-1% specifikacijos
Dalies numeris MP9100-40.0-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 40 OHM 100W 1% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15578 pcs Duomenų lapas MP9100-40.0-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Serija Kool-Pak®MP9000 Atsparumas 40 Ohms
Galia (vatais) 100W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-2 Kiti vardai MP9100-40.0-1%-ND