MP9100-2.50-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-2.50-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP9100-2.50-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 2.5 OHM 100W 1% TO247
Duomenų lapai: MP9100-2.50-1%.pdf
  • Pranešimas
MP9100-2.50-1% specifikacijos
Dalies numeris MP9100-2.50-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 2.5 OHM 100W 1% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10273 pcs Duomenų lapas MP9100-2.50-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +80ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Serija Kool-Pak®MP9000 Atsparumas 2.5 Ohms
Galia (vatais) 100W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-2 Kiti vardai MP9100-2.50-1%-ND
MP9100-2.50-F
Q6620124
REFMP9100-2.50-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.825" (20.96mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.5 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MP9100-27.0-1%
MP9100-27.0-1%
Gamintojai: Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas: RES 27 OHM 100W 1% TO247
Sandelyje: 14715 pcs
parsisiųsti: MP9100-27.0-1%.pdf
RFQ
MP9100-15.0-1%
MP9100-15.0-1%
apibūdinimas: RES 15 OHM 100W 1% TO247
Sandelyje: 15295 pcs
parsisiųsti: MP9100-15.0-1%.pdf
RFQ
MP9100-25.0-1%
MP9100-25.0-1%
apibūdinimas: RES 25 OHM 100W 1% TO247
parsisiųsti: MP9100-25.0-1%.pdf