MP9100-0.050-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-0.050-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP9100-0.050-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 100W 1% TO247
Duomenų lapai: MP9100-0.050-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MP9100-0.050-1% specifikacijos
Dalies numeris MP9100-0.050-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.05 OHM 100W 1% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9494 pcs Duomenų lapas MP9100-0.050-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Serija Kool-Pak®MP9000 Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 100W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-2 Kiti vardai MP9100-0.050F
MP91000.0501%
REFMP9100-0.050-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.825" (20.96mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film