MP850-25.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP850-25.0-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP850-25.0-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 25 OHM 50W 1% TO220
Duomenų lapai: MP850-25.0-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MP850-25.0-1% specifikacijos
Dalies numeris MP850-25.0-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 25 OHM 50W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17721 pcs Duomenų lapas MP850-25.0-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija Kool-Pak®MP800 Atsparumas 25 Ohms
Galia (vatais) 50W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP850-25.0-1%-ND
MP850-25.0-F
MP85025.01%
REFMP850-25.0-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film