MP825-0.050-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-0.050-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP825-0.050-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 25W TO126-2
Duomenų lapai: MP825-0.050-1%.pdf
  • Pranešimas
MP825-0.050-1% specifikacijos
Dalies numeris MP825-0.050-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 25W TO126-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14957 pcs Duomenų lapas MP825-0.050-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-126 Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Serija Kool-Pak®MP800 Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-126-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.550" (13.97mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film