MP820-75.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP820-75.0-1% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP820-75.0-1%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 75 OHM 20W 1% TO220
Duomenų lapai: MP820-75.0-1%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MP820-75.0-1% specifikacijos
Dalies numeris MP820-75.0-1% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 75 OHM 20W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20395 pcs Duomenų lapas MP820-75.0-1%.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -20/ +50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm)
Serija Kool-Pak®MP800 Atsparumas 75 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP820-75.0F
MP82075.01%
REFMP820-75.0-1%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.590" (14.99mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film