MP2060-0.010-2%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP2060-0.010-2% Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2060-0.010-2%
Gamintojas / Gamintojas: Caddock Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 36W 2% TO220
Duomenų lapai: MP2060-0.010-2%.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MP2060-0.010-2% specifikacijos
Dalies numeris MP2060-0.010-2% Gamintojas Caddock Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 0.01 OHM 36W 2% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13741 pcs Duomenų lapas MP2060-0.010-2%.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas 0/ +300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.175" W (10.41mm x 4.45mm)
Serija Kool-Pak®MP2060 Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 36W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai MP2060-0.010G
MP20600.0102%
REFMP2060-0.010-2%
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±2% 36W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film