CX3225SB32000D0FLJCC
AVX Corp/Kyocera Corp
CX3225SB32000D0FLJCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CX3225SB32000D0FLJCC
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corp/Kyocera Corp
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Duomenų lapai: CX3225SB32000D0FLJCC.pdf
  • Pranešimas
CX3225SB32000D0FLJCC specifikacijos
Dalies numeris CX3225SB32000D0FLJCC Gamintojas AVX Corp/Kyocera Corp
apibūdinimas CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160431 pcs Duomenų lapas CX3225SB32000D0FLJCC.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CX3225SB, Kyocera RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 1253-1757-2 Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas CX3225SB32000D0FLJCC Apkrovos talpa ±10ppm
Lifetime @ Temp. 50 Ohm Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
Funkcija 8pF Dažnio tolerancija ±15ppm
Dažnumas 32MHz Išplėstas aprašymas 32MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohm -30°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead
apibūdinimas CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD