VYC30W-Q24-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
VYC30W-Q24-S5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VYC30W-Q24-S5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 30W
Duomenų lapai: VYC30W-Q24-S5.pdf
  • Pranešimas
VYC30W-Q24-S5 specifikacijos
Dalies numeris VYC30W-Q24-S5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5284 pcs Duomenų lapas VYC30W-Q24-S5.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.60" W x 0.44" H (50.8mm x 40.6mm x 11.2mm)
Serija VYC30W Galia (vatais) 30W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 6 Leads
Kiti vardai 102-2425
656-91400R
VYC30WQ24S5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6A
Valdymo funkcijos Enable, Active High Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VYC30W-Q24-S12
VYC30W-Q24-S12
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V 30W
Sandelyje: 4849 pcs
parsisiųsti: VYC30W-Q24-S12.pdf
RFQ
VYC30W-Q24-S5-H
VYC30W-Q24-S5-H
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 30W