VWRAS2-D12-D12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VWRAS2-D12-D12-SIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VWRAS2-D12-D12-SIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Duomenų lapai: VWRAS2-D12-D12-SIP.pdf
  • Pranešimas
VWRAS2-D12-D12-SIP specifikacijos
Dalies numeris VWRAS2-D12-D12-SIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4873 pcs Duomenų lapas VWRAS2-D12-D12-SIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Serija VWRAS2-SIP Galia (vatais) 2W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-SIP Module, 7 Leads
Kiti vardai 102-1527
656-90341R
VWRAS2D12D12SIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 78%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 9V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 83mA, 83mA