VRB3-D5-S12-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VRB3-D5-S12-DIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VRB3-D5-S12-DIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 3W
Duomenų lapai: VRB3-D5-S12-DIP.pdf
  • Pranešimas
VRB3-D5-S12-DIP specifikacijos
Dalies numeris VRB3-D5-S12-DIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 3W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4699 pcs Duomenų lapas VRB3-D5-S12-DIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.25" L x 0.79" W x 0.39" H (31.8mm x 20.1mm x 9.9mm)
Serija VRX3-DIP Galia (vatais) 3W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 24-DIP Module, 10 Leads
Kiti vardai VRB3D5S12DIP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 72%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 4.5V - 9V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA