VOF-225A-58-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-225A-58-1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VOF-225A-58-1
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 58V 120W/225W
Duomenų lapai: VOF-225A-58-1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
VOF-225A-58-1 specifikacijos
Dalies numeris VOF-225A-58-1 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 58V 120W/225W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1251 pcs Duomenų lapas VOF-225A-58-1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 58V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Serija VOF-225A Galia (vatais) 120W (225W Forced Air)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 94% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 3.88A 80 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.88A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai CE, cURus, NEMKO Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VOF-25-5
VOF-25-5
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 25W
Sandelyje: 5003 pcs
parsisiųsti: VOF-25-5.pdf
RFQ
VOF-25-9
VOF-25-9
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 9V 25W