VMS-300-48-CF
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-300-48-CF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VMS-300-48-CF
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 300W
Duomenų lapai: VMS-300-48-CF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 422 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 422 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
VMS-300-48-CF specifikacijos
Dalies numeris VMS-300-48-CF Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 422 pcs Duomenų lapas VMS-300-48-CF.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.20" W x 2.00" H (127.0mm x 81.3mm x 50.8mm)
Serija VMS-300 Galia (vatais) 300W
Kiti vardai VMS30048CF Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 84% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.