VHB75-D48-S3R3
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VHB75-D48-S3R3
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
VHB75-D48-S3R3 specifikacijos
Dalies numeris VHB75-D48-S3R3 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1186 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 75V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas Half Brick Dydis / Matmenys 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija VHB75 Galia (vatais) 50W
Paketas / dėžutė 9-DIP Module Kiti vardai VHB75D48S3R3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 15A Valdymo funkcijos Enable, Active High