VFK600-D24-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFK600-D24-S12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VFK600-D24-S12
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 12V 600W
Duomenų lapai: VFK600-D24-S12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 269 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 269 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
VFK600-D24-S12 specifikacijos
Dalies numeris VFK600-D24-S12 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 12V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 269 pcs Duomenų lapas VFK600-D24-S12.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Dydis / Matmenys 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm)
Serija VFK600 Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Kiti vardai 102-2467
659-50110R
VFK600D24S12
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 89% Dabartinis - išvestis (maks.) 50A