VF-D320-D548A-CFS
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-D320-D548A-CFS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VF-D320-D548A-CFS
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 48V 320W
Duomenų lapai: VF-D320-D548A-CFS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 669 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
  • Pranešimas
VF-D320-D548A-CFS specifikacijos
Dalies numeris VF-D320-D548A-CFS Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 48V 320W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 669 pcs Duomenų lapas VF-D320-D548A-CFS.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 48V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Serija VF-D320 Galia (vatais) 320W
Kiti vardai VFD320D548ACFS Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 75% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 48V 30A, 4.16A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A, 4.16A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.