VF-D320-D512A-CFS
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-D320-D512A-CFS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VF-D320-D512A-CFS
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 12V 320W
Duomenų lapai: VF-D320-D512A-CFS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 744 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 744 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
VF-D320-D512A-CFS specifikacijos
Dalies numeris VF-D320-D512A-CFS Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 12V 320W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 744 pcs Duomenų lapas VF-D320-D512A-CFS.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 12V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Serija VF-D320 Galia (vatais) 320W
Kiti vardai 102-2008
652-80120R
VFD320D512ACFS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Efektyvumas 75% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 30A, 16.67A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A, 16.67A Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai CB, CE, cURus, TUVgs Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VF-D320-D1224A-1
VF-D320-D1224A-1
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 24V 320W
Sandelyje: 891 pcs
parsisiųsti: VF-D320-D1224A-1.pdf
RFQ
VF-D320-D1224A
VF-D320-D1224A
Gamintojai: CUI, Inc.
Sandelyje: 809 pcs
parsisiųsti: VF-D320-D1224A.pdf
RFQ
VF-D320-D512A
VF-D320-D512A
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 12V 320W
Sandelyje: 773 pcs
parsisiųsti: VF-D320-D512A.pdf
VF-D320-D512A-CFS-1
VF-D320-D512A-CFS-1