VESD2-S5-D15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VESD2-S5-D15-SIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VESD2-S5-D15-SIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Duomenų lapai: VESD2-S5-D15-SIP.pdf
  • Pranešimas
VESD2-S5-D15-SIP specifikacijos
Dalies numeris VESD2-S5-D15-SIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4601 pcs Duomenų lapas VESD2-S5-D15-SIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -15V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Serija VESD2-SIP Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 102-2106
656-90208R
VESD2-S5-D15-SIP-ND
VESD2S5D15SIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 85%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 4.5V - 5.5V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 67mA, 67mA