SWM6-12-NH-I38
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-NH-I38 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM6-12-NH-I38
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Duomenų lapai: SWM6-12-NH-I38.pdf
  • Pranešimas
SWM6-12-NH-I38 specifikacijos
Dalies numeris SWM6-12-NH-I38 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 12V 6W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10236 pcs Duomenų lapas SWM6-12-NH-I38.pdf
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.19" L x 1.07" W x 1.46" H (55.6mm x 27.1mm x 37.2mm) Serija SWM6-N-USB (6W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 6W
Polarizacija - Išvesties jungtis USB A Receptacle
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis -