SWM6-12-EH-MUB
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-EH-MUB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM6-12-EH-MUB
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Duomenų lapai: SWM6-12-EH-MUB.pdf
  • Pranešimas
SWM6-12-EH-MUB specifikacijos
Dalies numeris SWM6-12-EH-MUB Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 12V 6W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11168 pcs Duomenų lapas SWM6-12-EH-MUB.pdf
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Serija SWM6-E (6W)
Naudojamas regionas Europe Galia (vatais) 6W
Polarizacija - Išvesties jungtis USB Micro
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis 59" (1.50m)