SWM30-36-EV-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-36-EV-P5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM30-36-EV-P5R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 36V 30W
Duomenų lapai: SWM30-36-EV-P5R.pdf
  • Pranešimas
SWM30-36-EV-P5R specifikacijos
Dalies numeris SWM30-36-EV-P5R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 36V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5722 pcs Duomenų lapas SWM30-36-EV-P5R.pdf
Įtampa - išvestis 36V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Serija SWM30-E (30W)
Naudojamas regionas Europe Galia (vatais) 30W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 36V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 830mA Laido ilgis 47.2" (1.20m)