SWM30-12-NV-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-12-NV-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM30-12-NV-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 12V 30W
Duomenų lapai: SWM30-12-NV-P5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SWM30-12-NV-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWM30-12-NV-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6500 pcs Duomenų lapas SWM30-12-NV-P5.pdf
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Serija SWM30-N (30W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 30W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Kiti vardai 102-4276 Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A
Laido ilgis 47.2" (1.20m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.