SWM12-5-EH-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-5-EH-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM12-5-EH-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 5V 12W
Duomenų lapai: SWM12-5-EH-P5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
280 pcs
  • Pranešimas
SWM12-5-EH-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWM12-5-EH-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 5V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8509 pcs Duomenų lapas SWM12-5-EH-P5.pdf
Įtampa - išvestis 5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Serija SWM12-E (12W)
Naudojamas regionas Europe Galia (vatais) 12W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Kiti vardai 102-4272 Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis CEE 7/16
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2
Išsamus aprašymas 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.4A
Laido ilgis 59" (1.50m) Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.