SWM12-18-NV-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-18-NV-P6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM12-18-NV-P6R
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 18V 12W
Duomenų lapai: SWM12-18-NV-P6R.pdf
  • Pranešimas
SWM12-18-NV-P6R specifikacijos
Dalies numeris SWM12-18-NV-P6R Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 18V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9810 pcs Duomenų lapas SWM12-18-NV-P6R.pdf
Įtampa - išvestis 18V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Serija SWM12-N (12W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 12W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 18V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 660mA Laido ilgis 59" (1.50m)