SWM12-15-NV-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-15-NV-P5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWM12-15-NV-P5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT 15V 12W
Duomenų lapai: SWM12-15-NV-P5.pdf
  • Pranešimas
SWM12-15-NV-P5 specifikacijos
Dalies numeris SWM12-15-NV-P5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT 15V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8611 pcs Duomenų lapas SWM12-15-NV-P5.pdf
Įtampa - išvestis 15V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Serija SWM12-N (12W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 12W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 15V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 800mA Laido ilgis 59" (1.50m)
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWM12-15-NH-P6
SWM12-15-NH-P6
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT 15V 12W
Sandelyje: 9759 pcs
parsisiųsti: SWM12-15-NH-P6.pdf
RFQ
SWM12-18-EH-P5
SWM12-18-EH-P5
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT 18V 12W
Sandelyje: 10744 pcs
parsisiųsti: SWM12-18-EH-P5.pdf
RFQ
SWM12-15-NV-P5R
SWM12-15-NV-P5R