SWI6-12-N-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-N-N5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI6-12-N-N5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Duomenų lapai: SWI6-12-N-N5.pdf
  • Pranešimas
SWI6-12-N-N5 specifikacijos
Dalies numeris SWI6-12-N-N5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11179 pcs Duomenų lapas SWI6-12-N-N5.pdf
Svoris 0.172 lb (78.02g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Serija SWI6-N (6W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 7.2W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-3609
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 600mA Laido ilgis 59" (1.50m)