SWI24-24-N-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI24-24-N-N5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI24-24-N-N5
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Duomenų lapai: SWI24-24-N-N5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SWI24-24-N-N5 specifikacijos
Dalies numeris SWI24-24-N-N5 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8463 pcs Duomenų lapas SWI24-24-N-N5.pdf
Svoris 0.327 lb (148.32g) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Serija SWI24-N (24W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 24W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 102-3630
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 24V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Laido ilgis 59" (1.50m)