SWI12-5-N-P12
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWI12-5-N-P12
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W
Duomenų lapai: SWI12-5-N-P12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SWI12-5-N-P12 specifikacijos
Dalies numeris SWI12-5-N-P12 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8794 pcs Duomenų lapas SWI12-5-N-P12.pdf
Įtampa - išvestis 5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.83" L x 1.34" W x 3.15" H (71.9mm x 34.0mm x 80.0mm) Serija SWI12-N (12W)
Naudojamas regionas Europe Galia (vatais) 12.5W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis CEE 7/16 Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 5V 12.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Laido ilgis 59" (1.50m)
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SWI12-5-N-P5
SWI12-5-N-P5
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Sandelyje: 10504 pcs
parsisiųsti: SWI12-5-N-P5.pdf
RFQ
SWI12-24-N-P6R
SWI12-24-N-P6R
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Sandelyje: 10034 pcs
parsisiųsti: SWI12-24-N-P6R.pdf
RFQ
SWI12-5-N-P12R
SWI12-5-N-P12R
apibūdinimas: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W