SMI18-24-B-ST
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMI18-24-B-ST
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 24V 19.2W
Duomenų lapai: SMI18-24-B-ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
560 pcs
  • Pranešimas
SMI18-24-B-ST specifikacijos
Dalies numeris SMI18-24-B-ST Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 24V 19.2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7861 pcs Duomenų lapas SMI18-24-B-ST.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) Serija SMI18 (18W)
Naudojamas regionas United Kingdom Galia (vatais) 19.2W
Polarizacija - Išvesties jungtis Stripped, Tinned Wire Leads
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Multi-Blade (Included)
Įvesties jungtis Multi-Blade (Included) Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI, CoC Tier 2 Išsamus aprašymas 24V 19.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 800mA Laido ilgis 59" (1.50m)