PSK-20B-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSK-20B-S15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSK-20B-S15
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas AC DC CONVERTER 15V 20W
Duomenų lapai: PSK-20B-S15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
PSK-20B-S15 specifikacijos
Dalies numeris PSK-20B-S15 Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas AC DC CONVERTER 15V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5581 pcs Duomenų lapas PSK-20B-S15.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 2.44" L x 1.77" W x 0.91" H (62.0mm x 45.0mm x 23.1mm) Serija PSK-20B
Galia (vatais) 20W Paketas / dėžutė 4-DIP Module
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Apkrovos taisyklė ±1%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OCP, OVP, SCP Efektyvumas 85.85%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A